Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Realitní agentury a makléři

Kategorie bydlení - realitní agentury je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do bydlení - realitní agentury.

Czech estate agency - pojem, který představuje prodej nemovitostí u nás. Nabídneme rady ohledně prodeje a koupě nemovitostí. Čeho se vyvarovat a s čím počítat? K čemu je dobré mít realitního makléře. Odpovědi na tyto otázky najdete zde.
http://www.czech-estate-agency.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nabídka pozemků v Olomouckém okresu. Lukrativní pozemky Olomouc - pozemky na prodej. Můžete vložit svou nabídku na Lukrativní pozemky Olomouc.
http://www.pozemek-olomouc.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Server specializovaný na prodej bytů ze všech koutů České republiky. Pokud chcete koupit, prodat byt. Inzerovat byt na prodej pak jste na správném místě. Intuitivní vložení a vyhledávání bytů jak s realitní kanceláří tak bez realitky vám nabízí široké možnosti volby v obchodě s nemovitostmi. Vložte svůj byt k prodeji ještě dnes a využijte široké možnosti oslovení internetového publika.
http://www.prodejbytu.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Apr 5, 2013) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Realitní makléř vám nabízí prodej bytu v lokalitě Brno-město i v Brně-venkov. Mám dlouholeté zkušenosti, profesionální vystupování a skvělé reference od klientů. Neplatíte provizi. Inzerce vašich bytů bezplatně.
http://www.prodejbytu-brno.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Apr 5, 2013) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Hledáte zajímavou nabídku domů na prodej? U RK Nejlepší bydlení jste správně. Nabízíme domy po celé ČR, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi. Komplexní služby při prodeji, získáte maximum peněz s jistotou obchodu.
http://www.domy-na-prodej.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Najděte si pronájem kanceláře v jakémkoli místě v České republice pomocí našeho webu a naší realitní společnosti. Nebo nabídněte kancelář k pronájmu a my vám najdeme zájemce. Vše je jednoduché, stačí vyplnit formulář a odeslat. Naše realitní firma působí v hlavních regionech České republiky a pokud potřebujete kancelář pro svůj byznys ozve se vám profesionální makléř, který vám pomůže s výběrem.
http://www.pronajem-kancelare.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Server zaměřený na prodej bytu a byty z celé ČR. Toužíte-li po vlastním bytě, máte-li zájem byt prodat, koupit, pak tato aplikace vám pomůže najít protistranu rychle a výhodně. Inzerce bytu je účinná a efektivní. Vyzkoušejte ještě dnes.
http://www.prodejbytu.org
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Umožňujeme profesionálně a bez realitky inzerovat pronájem bytů a najít byty k pronájmu bez provize. Inzerce nabídek a poptávek na pronájem bytu je účinná. Je zde podrobný návod jak na pronájem bytu bez realitky s mnoha příklady.

Proč začít pronájem bytu přes internet?

Inzerovat byty k pronájmu se Vám vyplatí protože:

- Pronájem bytů je výrazně výhodnější, rychlejší a jednodušší
- Inzerci pronájmu bytu uvidí denně tisíce a tisíce lidí ze všech koutů České republiky i zahraničí
- nabídku bytu k pronájmu je možné různými formami zviditelnit před ostatními
- inzerát je přístupný NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
- nemusíte platit provizi za pronájem bytu
Bohužel na současném, rozvinutém realitním trhu, kdy se nabízí desítky tisíc bytů na pronájem současně, již pronajmout byt za dobrou cenu není tak jednoduché. Realitní kanceláře intenzivně inzerují tisíce bytů s velkými fotografiemi a popisem. Do toho se pokouší vlastník sám pronajmout byt. Většinou tak, že si podá textový inzerát do inzertních novin a čeká na zázrak. A ten nepřichází. Jediný kdo volá na jeho inzerát jsou realitní kanceláře, které mu nabízejí, že jeho byt pronajmou. Vlastník vyčerpaný týdny čekání, kdy se nic nedělo nakonec podlehne, nucen zaplatit provizi za pronájem bytu. A to jen kvůli tomu, že se na pronájem bytu dobře nepřipravil a nevyužil možností, které měl k dispozici.
http://www.vlastnici.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Prodej domu v Brně a Brno-venkov podle vašich představ. Zrealizujeme za maximum ceny v minimálním čase díky unikátnímu online systému, kterým jsou nabídkové internetové servery realitní kanceláře Nejlepší bydlení. Vyzkoušejte.
http://www.prodejdomubrno.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 19, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Prodejte byt podle vašich přání. Zrealizujeme prodej za maximální cenu v minimálním čase díky našemu jedinečnému výrobku, což je systém inzertních online webů realitní kanceláře Nejlepší bydlení. Vyzkoušejte. Přesvědčte se.
http://www.byty-na-prodej.net
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 19, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše realitní společnost se v úzké spolupráci s partnery specializuje na problematiku nemovitostí v exekuci a na řešení způsobu zastavení exekuce, oddlužení apod. Pokud vás tato nemilá událost potkala obraťte se na nás dříve než skončí v nedobrovolné dražbě, kde za ni dle nejnovějších údajů exekutorské komory a dražebních společností, dostanete v průměru kolem 1/3 tržní ceny.Pokud se na nás obrátíte včas nemusíte přijít o peníze a o vaše bydlení se rovněž postaráme. Uvidíte, že zdánlivě bezvýchodnou situaci zvládneme, tak , že nakonec budete spokojeni.
http://www.nemovitosti-v-exekuci.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Máte nebo vám hrozí exekuce nemovitosti? Je na vaší nemovitosti zástava, či hypotéka nebo jiný úvěr a vy nejste nyní schopni tuto situaci řešit? Banka vám posílá hrozby o exekuci nemovitosti, naskakují vám obrovská penále, smluvní pokuty, vysoké úroky z prodlení? V takovém případě po vás banka či jiný věřitel může chtít splacení celého úvěru najednou, protože neplníte smluvní podmínky stanovené u půjčky. Pokud nejste schopni půjčku ihned splatit hrozí vám exekuce nemovitosti a pak dražba.
My nabízíme komplexní řešení, které vás zbaví starostí a bezesných nocí. Vyčíslíme vaše komplexní závazky z úvěru či půjčky, určíme tržní cenu nemovitosti a následně vyřešíme dluhy a exekuci na nemovitosti prodejem nemovitosti v exekuci nebo provedeme oddlužení. Budeme místo vás hovořit s exekutorem, věřitelem, katastrem nemovitostí a dalšími zainteresovanými..Můžeme zrealizovat výkup nemovitosti za hotové během dvou dnů. Pomůžeme vám s najít náhradní bydlení a to buď bez realitky nebo s vybranou realitní kanceláří.
Jediné co musíte udělat je vyplnit dotazník a odeslat. My vás budeme zpětně kontaktovat. Můžete rovněž poslat sms či prozvonit.
Menu: Chci předejít exekuci splacením půjčky
Jestliže musíte splatit hypotéku či jinou půjčku pomocí prodeje nemovitosti, abyste se vyhnuli exekuci nemovitosti, pak budeme jednat se zástavním věřitelem nebo bankou, která půjčku či hypotéku provozuje. Musí se předložit písemná žádost o dřívější splacení a vyčíslit zůstatek půjčky, hypotéky k rozhodnému datu.
Nyní se musíte rozhodnout jak chcete řešit předčasné splacení půjčky. Obvykle se řeší prodejem nebo výkupem nemovitosti. Někdy je možná i další nová půjčka, ale ne vždy je to možné. Pokud situaci včas neřešíte, protože jste ve zpoždění se splácením, pak vám reálně může nemovitost spadnout do exekuce, nebo přijdou sankce a spirála nárůstu sankčních penále nad úroveň, která vám přeroste přes hlavu a přijdete o nemovitost v dražbě a zbydou vám holé ruce. Zde je třeba jednat rychle. Můžeme převzít splácení půjčky či hypotéku, nebo úvěr splatit. Budeme komunikovat s věřitelem za vás, abychom vás nevystavili zbytečným stresům. Provedeme podrobnou analýzu a najdeme příčiny problémů s nesplácením, zadlužení nelze řešit další půjčkou a vytloukat tak klín klínem. Stačí, když vyplníte formulář nebo zavoláte.
Menu: Chci zrealizovat prodej nemovitosti, která je v exekuci
Je-li na vaší nemovitosti exekuce či exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, pak nejde nemovitost prodat běžným způsobem. Je třeba komunikovat s exekutorem a věřitelem, vyčíslit výši dluhů a zástav a podmínky jejich předčasného splacení.
Pokud potřebujete řešit prodej nemovitosti v exekuci, pak vše vyřešíme. Vykoupíme vaši nemovitost s dluhy a exekucí během dvou dnů nebo najdeme jiného kupce. Nebudete se muset bát dražby, kde se nemovitosti běžně prodávají i za 30-50% odhadní ceny.
Stačí když vyplníte formulář či zavoláte.
Menu: Soudcovské zástavní právo
Je-li na nemovitosti plomba v podobě soudcovského zástavního práva, pak je potřeba, aby věřitel dodal soudu potvrzení o tom, že vy jako dlužník jste svůj dluh z půjčky splatili. To vše může celý proces značně protáhnout (na déle než 3měsíce) a vám v této době hrozí další pokuty a penále pokud se vám nemovitost nepodaří prodat včas.
My vám můžeme pomoci a zbavit vás těchto břemen. Stačí vyplnit formulář.
Menu: Kdo využívá naše služby
- Řešíme potíže, které lidem vzniknou pokud mají okamžitou potřebu hotovosti a mají nemovitost. Naším běžným zákazníkem jsou lidé, kteří potřebují rychlý prodej nemovitosti a nemají možnosti řešit prodej běžným a zdlouhavým způsobem přes realitní kancelář nebo bez realitky. Nebo jim tato cesta úspěch nepřinesla a nemovitost se jim nepodařilo prodat. My jsme schopni zrealizovat výkup nemovitosti za hotové během dvou dnů.
- Pokud lidem vázne na nemovitosti exekuce, či jiné zástavy a břemena pak umíme řešit i prodej takovéto nemovitosti, která je v exekuci. Vyřešíme dluhy zákazníků u exekutora a zákazníky oddlužíme Jsme schopni provést rychlý výkup nemovitosti, protože v takovýchto případech je rychlost opravdu rozhodují, aby nemovitost nespadla do dražby, kde může nemovitost exekutor prodat i za 50% ceny..což nemusí stačit na pokrytí dluhůa penále aklient nebude mít nemovitost a dluhy bude mít dále.
- Kontaktujte nás pomocí formuláře a zkusíme ryhle vaše potíže vyřešit. Naše úspěšnost je poměrně vysoká.
Menu: Jak pracujeme?
- Provádíme výkup nemovitostí za hotové
- Okamžité hotovostní půjčky
- Prodej nemovitosti v exekuci
- Oddlužení nemovitosti
- Odhady tržních cen nemovitostí
- Prodeje nemovitostí se zástavou i bez
- Komunikace a jednání s úřady v zastoupení zakazníků (katastr, FÚ, energie)
Menu: Jak proces probíhá?
Po té co nás budete kontaktovat pomocí formuláře nebo nám zavoláte, se s vámi na vaší nemovitosti sejde náš realitní odborník, kde dojde k analýze vašich potřeb, prohlídce a zjištění stavu nemovitosti z technické a právní stránky.
Poté vám budeme schopni sdělit odhad tržní ceny nemovitosti a nabídku jejího výkupu. Dohodneme se rovněž na přesném průběhu celé transakce jako jsou data a způsob výplaty hotovosti při výkupu nemovitosti, na jaký účet jednání s exekutorem, datum vystěhování a řešení náhradního bydlení atd.
V den kdy je uhrazena cena za výkup nemovitosti se vlastníkem nemovitosti podepíší dokumenty nutné k transakci. Nejobvyklejší metodou je zřízení zástavy ve prospěch naší společnosti. Zároveň námi prověřená významná realitní kancelář Nejlepší bydlení realitní společnost začne prodávat nemovitost. Ve chvíli kdy najde kupce a ten uhradí cenu nemovitosti, bude z této hotovosti uhrazena naše pohledávka a zrušeno zástavní právo na dotyčné nemovitosti.
Zde končí celá transakce. V případě, že kupující nemá hotovost, zajistímu naše společnost hypotéku, tak aby byla transakce hotová co nejdříve. Následně zajistíme veškerou smluvní dokumentaci, je uhrazena daň z převodu nemovitosti, doručení dokumentů na katastr nemovitostí, převod energií atd.
Nabízíme komplexní metodu řešení exekuce nemovitosti. Vykoupíme nemovitosti ihned za hotové do dvou dnů či ještě dříve i během méně než 24 hodin a máte ihned peníze na úhradu dluhů. Neplatíte žádné úroky ani poplatky. Pomůžeme vám najít nové bydlení ve spolupráci sjedním z nejvýznamnějších serverů bez realitky www.vlastnici.cz či s renomovanou realitní kanceláří Nejlepší bydlení realitní společnost. Vše profesionálně a bezchybně.
Menu: Otázky a odpovědi
1. Hrozí mi exekuce nemovitosti, protože nezvládám splácet své úvěry. Mám na ní zástavy, mohu jej rychle prodat, abych splatil půjčky dřív než dojde na exekuci a dražbu?
Je dobře, že řešíte problém ještě před samotnou exekucí..Tím zachráníme nejvíce peněz z nemovitosti pro vás. Neřešte problém další půjčkou, protože sice se vyhnete exekuci, ale nově úvěrující společnost si dá na vaší nemovitost novou zástavu. Banka vám půjčku neposkytne, dokud budou na nemovitosti jakékoli jiné zástavy. Toto řešení je krátkodobé a problém se objeví v krátkém čase znou a pravděpodobně bude eskalovat, protože nebudete schopni splácet o penále a sankční úroky. V takovém případě se prodej nemovitosti špatně realizuje. My za vás problémy umíme vyřešit, vyplňte formulář. Vykoupíme nemovitost za nejvyšší možnou cenu a cenu za odkup nemovitosti garantujeme.
2. Kdy dostanu peníze pokud budu situaci řešit s vaší společností?
Jsme schopni vám vyplatit hotovost za vaši nemovitost během jednoho až dvou dnů od předložení dokumentů.
3. Mám více půjček s různou výší úroků..už se v tom ani nevyznám. Chtěl bych jednu půjčku. Mám nemovitost, ale prodávat ji nehodlám. Máte nějakou nabídku jak tuto situaci řešit?
Můžeme vám poskytnout jednu půjčku místo mnoha se zástavou vaší nemovitosti pomocí tzv. konsolidace. Zajistíme nízký úrok pod 10% p.a.
4. Mám exekuci na nemovitosti a potřebuji rychle prodat, aby nemovitost nespadla do dražby. Umíte to?
Ano. Stačí když nás kontaktujete. Vyřešíme problém u exekutora, vykoupíme nemovitost z dluhů, a vám vyplatíme zbytek peněz po odpočtu dluhů u exekutora a pomůžeme najít nové bydlení.
http://http:/www.nemovitosti-exekuce.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pokud exekutor vydal exekuční příkaz na prodej vaší nemovitosti nemusíte zoufat! Zabýváme se problematikou exekuce nemovitosti po celé ČR a máme s řešením velké zkušenosti. Obraťte se na nás než skončí nemovitost v dražbě. Statistiky říkají, že je velmi častý případ, že se nemovitost prodá za vyvolávací cenu a průměr prodejních cen nemovitostí v dražbě je na 40 procentech ceny odhadní! Stačí když vyplníte dotazník na našem webu a pomůžeme vám.
http://www.exekucenemovitosti.org
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Exekuce nemovitosti vždy představuje velké ohrožení. Pokud rychle něco neuděláte pak se během několika měsíců dočkáte nedobrovolné dražby a ztratíte střechu nad hlavou velmi nevýhodným způsobem. Víme jak to vyřešit. V případě nedobrovolné dražby se toti nemovitost vydraží v průměru za cenu, která je na 40 procentech odhadu nebo obvyklé tržní ceny v dané lokalitě!!Pokud tedy jsou vaše závazky tedy vyšší než zmíněných 40%, pak jste v přímém ohrožení, že vám dluhy zůstanou i po dražbě nemovitosti!Vyhněte se problémům dokud je čas naše realitní společnost vám dokáže pomoci a získat z nemovitosti maximum hotovosti na uhrazení vašich splatných závazků.
http://www.exekucenemovitosti.biz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Mezonetové byty patří v současné době k velice žádaným a oblíbený. Jsou jakýmsi kompromisem mezi rodinným domem a bytem. Pokud se o nich chcete dozvědět více, tak se podívejte na tyto stránky.
http://mezonetovebyty.gob.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 19, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Real estate je pojem pro realitní kanceláře a pro obchodování s nemovitostmi. Pokud se chcete dozvědět zajímavé informace například o tom, jak si vybrat real estate agenturu, pak jste zde na správné adrese.
http://realestate.etz.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 19, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pozemky mají v současné době velkou cenu. Na našich stránkách se dočtete zajímavé informace o tom, jaké pozemky existují, jak si je můžete koupit nebo pronajmot a také zjistíte, kde na ně vzít peníze.
http://pozemky.foj.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 19, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Byty - na těchto stránkách najdete zajímavé informace o bytech. Dozvíte se, jaké mají byty výhody a jaké mají nevýhody. Zjistíte, v jaké lokalitě je nejvýhodnější byty kupovat a také si zde můžete přečíst, jestli jsou lepší starší nebo nové byty.
http://byty.duj.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 19, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Využijte našeho inzertního systému pro byty v Brně – město a Brno – venkov. Naše realitní kancelář vám zajistí hladký průběh prodeje nebo pronájmu bytu včetně právních náležitostí nebo přepisů energií a dalších doplňkových služeb. Inzerce je pro naše klienty zdarma, pokud hledáte vyplňte poptávku a budete bydlet s jistotou. Nebo nám můžete zavolat. Děkujeme za důvěru.
http://www.brno-byty.net
(Kliknutí: 0; Přidáno: Apr 5, 2013) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně