Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Zajímavosti

Kategorie informace a zpravodajství - zajímavosti je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti informace a zpravodajství - zajímavosti.

Generátory harominických tónů neboli oscilátory. Informace o oscilátorech, k čemu oscilátory slouží a jaké druhy generátorů harmonických tónů vlastně existují.
http://www.cerpadlabudejovice.cz/
(Kliknutí: 3; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kolik písmen obsahuje abeceda a jaké abecedy vůbec existují? Zjistěte, jaké znaky existují a zorientujte se například ve fonetické abecedě. Zajimavosti ze světa psímen a znaků. Abeceda online.
http://www.abcdefghchijklmnopqrstuvwxyz.cz/
(Kliknutí: 4; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Příspěvky na téma parfémy. Jaké parfémy se nám líbí, kde vlastně parfémy můžeme nakoupit a jak získat co nejlepší cenu? Dozvíte se na těchto stránkách. Rady ohledně nákupu parfémů na internetu a spousta dalších věcí.
http://www.createx.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Přemýšlíte kde a jak nejlevněji nakoupit kvalitní parfémy? Podívejte se na rady ohledně nákupu parfémů, které vám poskytnou tyto stránky. Nákup parfémů přes internet bude hračkou. Užitečné rady a zajímavosti ze světa parfémů.
http://www.buryweb.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dámské parfémy jsou libůstka každé ženy. Proč se voníme a jaké to může mít účinky? Nabídneme vám rady na nákup parfémů. Informace, jaké druhy dámských parfémů rozlišujeme a kde je můžeme sehnat.
http://www.endorfin.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nejlepší mobilní telefony - co od nich můžeme čekat. Jakým vybavením disponují. Kolik stojí špičkové telefony a jak mají vypadat. Informace o fotoaparátech v mobilech - jaké rozlišení je žádoucí. Best mobile phones - nejlepší mobilní telefony.
http://www.eurookna-pv.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jak funguje zahraniční obchod a jak na něj působí ekonomika státu. Informace o importu a exportu. Užitečný slovníček pojmů.
http://www.imports.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Karmická numerologie - kde se vzala a k čemu nám může být prospěšná. Co je to vlastně karma a jaká čísla se s ní pojí. Karmická numerologie - informace pro každého.
http://www.karmickanumerologie.cz/
(Kliknutí: 10; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Výprodej parfémů - jaké jsou výhody výprodejů. Informace o dámských i pánsých parfémech. Kdy je vhodné parfémy používat a kdy naopak ne. Světové značky parfémů a jejich ceny.
http://www.parfemy-vyprodej.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Oprašte své znalosti středoškolské chemie. Periodická tabulka prvků - podbrobné informace o vzniku a vývoji, periodický zákon a mnemotechnické pomůcky pro zapamatování jednotlivých prvků.
http://www.periodickatabulkaprvku.cz/
(Kliknutí: 7; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Záhady a věštění - něco málo z historie věštění. Jaké jsou zvyky spojené s věštěním. Dozvíte se o astrologii a mantikách.
http://www.zahadyavesteni.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
K čemu je dobré sjednat si cestovní pojištění online a kdy se ho vyplatí uzavřít. Výše limitů pro cestovní pojištění a užitečné rady a tipy.
http://www.cestovni-pojisteni-online.net/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dámska obuv - informace na téma dámska obuv, druhy dámské obuvi od sportovní obuvi přes společenskou až po zdravotní. Rady ohledně výběru dámské obuvi.
http://www.damskaobuv.info/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Založenie firmy - informace o způsobech, jakými se zakládají různé druhy společností jako je a.s. nebo s.r.o. Jaké jsou podmínky, na co je potřeba myslet a čeho se naopak vyvarovat.
http://www.zalozeniefirmy.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Založenie spoločnosti - informace na téma založenie spoločnosti, jaké jsou postupy pro zakládání různých druhů společností. Specifické požadavky pro s.r.o. nebo pro akciové společnosti.
http://www.zalozeniespolocnosti.info
(Kliknutí: 2; Přidáno: Sep 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Webové stránky, které se zabývají otázkou dámských parfémů. Jsou zde podrobně rozebrány značky jako je DKNY, Dolce & Gabbana, Elizabeth Arden a Armani.
http://www.damske-parfemy.net/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 9, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Přinášíme Vám novinky ze světa UMPC. UMPC už se konečně tlačí i do České Republiky. UMPC je zařízení, které vtěstnává osobní počítač do kapsy.
http://www.umpc.8w.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 12, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ochrana osobních údajů je nesmírně důležitá pro každého z nás. Poradíme Vám, jak své údaje chránit. Jak zaabráníte nechtěnému shromažďování dat.
http://eprivacypolicy.info/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 13, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nezaměstnanost je velmi nepříjemná záležitost, do které by se nechtěl dostat nikdo z nás. Důležité informace se dozvíte na tomto webu.
http://baner.unas.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 13, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně