Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Finance

Kategorie obchod a finance je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti obchod a finance.

Levnější povinné ručení ČPP můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení ČPP . Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.cpp-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Informace a sjednání životního pojištění pomocí internetu. Online životní pojištění k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Živíte-li rodinu, navštivte náš web a informujte se o tom jak si pořídit výhodné životní pojištění pro případy neštěstí.
Informujte se zdarma na to jak zajistit vaše blízké v případě vaší smrti nebo těžkého úrazu. Máte-li rozhodující příjem, hypotéku, či jiné závazky neměli byste váhat a životní pojištění si sjednat. Životní pojištění je také vhodné jako zabezpečení na důchod. Jedná se o velmi zajímavý a flexibilní pojištění, které vám „ušijeme“ na míru. Stačí zavolat našemu analytikovi na lince.
http://www.pojisteni-zivotni.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Levnější povinné ručení Uniqa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Uniqa. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.uniqa-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Levnější povinné ručení Kooperativa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Kooperativa. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.kooperativa-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nejlevnější povinné ručení Triglav můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Triglav. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.triglav-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Byl-li na váš dům, byt, pozemek nebo jinou nemovitost vydán exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a exekutor již chystá dražbu, pak se na nás obraťte. Najdeme vám kupce a zachráníme peníze, dostanete víc než v dražbě.
http://www.prodejnemovitostivexekuci.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Odkoupíme váš pozemek či jinou nemovitost jako odkup bytu po celé ČR, za hotové, ihned. Vyřešíme věcná břemena, exekuci či jiné právní vady díky vyškolenému týmu realitních makléřů. Napište nebo zavolejte. Máme zkušenosti.
http://www.odkup.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 19, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše realitní kancelář nabízí přímý odkup nemovitosti za hotové v případech, kdy potřebujete rychle finance. Odkup proběhne snadno a rychle ať už chcete odkup bytu, domu, pozemku. Vyřešíme i zástavy a exekuce. Do dvou dnů.
Je odkup nemovitosti dobrým řešením?
Ano, je nejlepším řešením, pokud okamžitě potřebujete peníze. Kdo vám dá ihned slušné peníze na ruku za vaši nemovitost? Pouze my!
Je lepším řešením, pokud jste zadlužení, máte dluhy na nemovitosti a potřebujete je uhradit, těsně před tím, než na vaše dveře zabuší exekutor a nemovitost vám zabaví. Vyhněte se placení desítek a stovek tisíc na pokutách a penále exekutorovi.. Zavolejte nám nebo napište, ušetříte, vyděláte
Pokud potřebujete před někým utéct, schovat se, či zmizet a potřebujete okamžitě hotovost pak je náš program opět nejlepší.
Jsme diskrétní..více než jakákoli banka, než jakákoli tajná služba.. nikomu neřekneme, proč, nač jste prodávali a my odkupovali..
Jediné co potřebujete pro rychlý a výhodný odkup nemovitosti udělat, je nám zavolat nebo napsat.
http://www.nemovitosti-odkup.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pokud byl na vaši nemovitost vydán exekuční příkaz na prodej nemovitosti pak pro vás máme řešení! Prodejem nemovitostí v exekuci totiž dlužníci přijdou o podstatnou část majetku. Nenechte to zajít tak daleko, pomůžeme vám.
V případě prodeje nemovitosti v exekuci je nutné řídit se složitými právními předpisy, ve kterých není pro laika jednoduché se orientovat. Naši profesionálové s roky praxe a stovkami řešených případů Vám však pomohou. Stačí, když se na nás obrátíte a my vám najdeme solventního kupce pro Vaši nemovitost rychle a spolehlivě a vyřešíme Vaše závazky. Nenechte zajít situaci až tak daleko, aby Vaši nemovitost prodal exekutor, on Vaši nemovitost většinou prodá výrazně pod cenou.
http://www.prodej-nemovitosti-v-exekuci.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pro povinné ručení si dnes dojděte na internet, kde lze provést porovnání a sjednání online!
Stačí zadat do kalkulačky povinného ručení údaje, které najdete ve velkém technickém průkaze a ta vám ušije nejlevnější povinné ručení.

Dnes díky internetu a dostupnosti informací online se každému motoristovi může udělat úsměv na tváři. Povinné ručení si můžete díky tomu zařídit z domova např. z křesla obýváku. Navíc rychle s porovnáním pojišťoven, které povinné ručení nabízí. Obrázek pojišťovacího poradce v zánovním obleku nabízejícího zmateně jedno povinné ručení přes druhé tak zdá se bere za své. Protože díky kalkulačce povinného ručení si můžete kdykoli online porovnat ceny povinného ručení odkud chcete. Díky našemu webu má tuto progresivní a přehlednou službu každý k dispozici.
http://www.povinne-ruceni-porovnani-online.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 15, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně