Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Hardware

Kategorie počítače - hardware je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti počítače - hardware.

Potřebujete se dozvědět něco bližšího o PC komponentech? Jaké jsou dobré pevné disky? která optická média zvolit? K čemu slouží paměťové karty nebo jaké jsou výhody flashdisků? Odpovědi na tyto a další otázky najdete na těchto stránkách.
http://www.dataworld.cz/
(Kliknutí: 6; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Herní počítače - důležité komponenty pro správné parametry vašeho herního počítače. Příspěvky na téma herní počítače. Co vše potřebuje počítač, aby mohl být označen za herní? Znásobení zážitku z her pomocí správného hardwaru.
http://www.vyrobapocitacu.cz/
(Kliknutí: 5; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Počítačové komponenty - příspěvky na téma počítačové komponenty. Jaké komponenty jsou nezbytné pro správný chod počítače.
http://www.drbux.net/
(Kliknutí: 3; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Společnost PAOLI trade s.r.o. nabízí kompletní portfolio Huawei M2M produktů pro sítě 2G ,3G ( MU709s-2, MU609, ) a LTE (ME909u-521 , ME909s-120) v provedení LGA nebo mini PCIe. Dalším nemalým sortimentem jsou antény pro různé bezdrátové technologie . Jako Wifi , GSM, 3G, LTE, GPS, GLONASS, GNSS
http://www.paoli.cz
(Kliknutí: 8; Přidáno: Apr 2, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dnešní doba je velice uspěchaná a bez počítačů se už téměř neobejdeme ani v práci, ani v soukromém životě. Je však zapotřebí počítačům rozumět a zvládnout počítačové technologie.
http://www.yacht-prague.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 13, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Vše, so potřebujete vědět o operačním systému Windows Vista. Jaké má výhody či nevýhody, jak snadná je instalace, co všechno Vám nabízí.
http://legalnivista.info/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 13, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Stránky věnované Windows. Naleznete zde všechny potřebné informace, jako například proč mít legální Windows a mnoho dalšího.
http://legalniwindows.info/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 13, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Počítače typu PC musí samozřejmě obsahovat paměti pro umístění programů a jejich dat. Na těchto stránkách si vysvětlíme počítačové paměti podrobně.
http://www.matlak.chytrak.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 14, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně