Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Výroba a prodej

Kategorie služby - výroba a prodej je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti služby - výroba a prodej.

Firma Alu-casting s.r.o. se zabývá výrobou hliníkových odlitků. Odlitky vyrábíme technologií gravitačního odlévání do kovových forem, tzv. kokil. Pro své zákazníky zajišťujeme kompletní servis od návrhu technologicky vhodného odlitku, výroby, apretace, opracování, až po dodání hotových odlitků k zákazníkovi. Firma Alu-casting s.r.o. nabízí kvalitní služby za nejvýhodnější ceny na trhu a to vše v nejkratším možném termínu.
http://www.alu-casting.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jul 17, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Mimořádný vzhled vjezdových bran a plotu pro mimořádný domov. Vjezdové brány s kovanou výplní podtrhují dokonalou eleganci. Samozřejmě včetně výhod veškerého komfortu a bezpečnosti, které vjezdové brány ať manuální nebo s automatickým pohonem nabízejí. Vjezdové brány a vchodové branky jsou standardně dodávány ve stejných motivech jako kované ploty.

Návrh, výroba, dodávka a montáž vjezdových bran a vchodových branek a plotů. To je LAMARK. Vjezdové brány a ploty LAMARK v sobě kloubí špičkové a ověřené technologie, naše zkušenosti s jejich instalací, Vaše představy a touhy. Při každé realizaci plotu a brány tak vzniká osobitý originál, který slouží jen a jen Vám.

Vjezdové brány a ploty LAMARK jsou varáběny se smyslem pro kvalitu a detail od jejich prvotního návrhu, přes konstrukci a výrobu až po povrchovou úpravu. Ruku v ruce s elegancí bran a plotů LAMARK jde jejich vysoká odolnost, dlouhá životnost a jednoduchá instalace.

Pro zvýšení vašeho pohodlí a pocitu komfortu mohou být všechny typy vjezdových bran a branek vybaveny automatickým pohonem včetně jeho dálkového ovládání. Další bezpečnostní a ovládací prvky lze doplnit ze široké škály příslušenství. Vjezdové brány a ploty LAMARK jsou vhodné jak pro využití u rodinných domů, tak i u komerečních a průmyslových objektů.

Posuvné brány samonosné

Se hodí všude tam, kde není dost prostoru pro otevření křídlové otočné brány. Posuvná brána samonosná nejezdí po kolejnici a tím nám odpadne nebezpeční přizvednutí kolejnice při silných zimních mrazech. Samonosná brána také vyžaduje menší údržbu než brána posuvná po kolejnici - kolejnici je potřeba udržovat bez pevných nečistot.

Posuvnou samonosnou bránu uvítáte i v případě, že už máte hotový vjezd na pozemek - např. zámkovou dlažbu nebo beton. Samozřejmostí je možnost automatického pohonu, který si k bráně objednává většina zákazníků.

Otočné brány jedno nebo dvoukřídlé

Pokud Váš pozemek neumožňuje použití posuvné brány (např. když je málo prostoru pro zasunutí brány, nebo je terén vedle vjezdu příliš členitý) využijete bránu otočnou. Pro vezdy větší velikosti doporučujeme dvoukřídlé otočné brány, které lépe rozloží váhu a nenamahají tolik panty a automatický pohon brány.

Otočné brány jsou méně hlučné, ale vyžadují více prostoru za branou, kam se jednotlivá křídla brány otevírají.

Vjezdové brány posuvné po kolejnici

Užijete zejména tam, kde je vjezd příliš velikých rozměrů a posuvná brána by tak vážila mnoho kilogramů a jako samonosná by musela mít i hodně dlouhý vynášecí profil, který bránu vyvažuje.

Kolejnici brány je potřeba udržovat bez mechanických nečistot, aby byl zaručen plynulý chod brány.
http://www.vrata-lamark.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 30, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně