Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Nové stránky

Uložte si hotovost, cennosti, smlouvy, dokumenty, data, doklady, šperky.
Anonymita vůči úřadům · Lokalita Praha 4·Vše budete mít stále k dispozici, jelikož schránky jsou přístupné NONSTOP.Schránky jsou pojištěné u pojišťovny Kooperativa.Jaké tato služba přináší výhody?
Bezpečnostní schránka spolehlivě ochrání Váš majetek před krádeží, ztrátou nebo poničením. Můžete si do ní uložit rodinné cennosti, dědictví nebo kopie důležitých smluv a při nenadálé situaci je mít pohodlně po ruce na pobočce své banky.
Uschované cennosti jsou pojištěné a i v případě krachu banky se o své cennosti nemusíte bát. Majetek zůstává i po uložení do schránky Váš, banka vlastní pouze pronajímanou schránku, popřípadě její vnitřní kazetu.
Lze flexibilně volit mezi dlouhodobým a krátkodobým pronájmem. Můžete si tak cennosti uschovat do bezpečí bankovního sejfu po mnoho let, nebo jen na dva týdny po dobu své zahraniční dovolené.
Vybíráte si mezi různými velikostmi schránek podle toho, jakou potřebujete (na výběr je u jednotlivých bank až osm kategorií).
Jedná se o diskrétní službu. Banka nijak nezjišťuje, co do schránek ukládáte. Úředník banky otevírá pouze vnější obal, přístup do vnitřní kazety máte již pouze Vy, a to v diskrétní zóně.
V případě potřeby si můžete zřídit přístup do schránky i pro další osobu nebo osoby (na základě zmocnění).
Nemusíte nikam hlásit, kdy si pro věci přijdete.
http://www.fise.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 4, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dětské letní tábory na Moravě. Propracovaný program, zkušení vedoucí, kvalitní strava, nádherné místo pobytu v penzionu. Několik zaměření táborů, například Kuchařský tábor http://www.tabory-morava.cz/kucharsky-tabor nebo Dobrodružný tábor http://www.tabory-morava.cz/dobrodruzny-tabor Zážitkový tábor - Adventure week http://www.tabory-morava.cz/zazitkovy-tabor Výtvarný tábor http://www.tabory-morava.cz/vytvarny-tabor nebo Prostě dovolená se spoustou her, koupání a výletů http://www.tabory-morava.cz/proste-dovolena Také podzimní tábory i jarní tábory, blíže o táborech na našich domovských stránkách.
http://www.tabory-morava.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 3, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Šikovný řemeslník - hodinový manžel Praha 8 Bohnice - nabízí jednoduché montáže, zednické práce, instalatérské práce, malířské práce, zahradnické práce i dřevostavby. Rychle a kvalitně.
http://www.univerzalnimanzel.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 4, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Internetový obchod KameryLevně.cz je obchod s kamerami a záznamovými zařízeními, pro chatu, domov i pro firmy. Nakupte u nás kamery ještě dnes za ty nejlepší ceny.
Dále se zabýváme kamerami do auta, sportovními kamerami s příslušenstvím, drony.
http://www.kamerylevne.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 29, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
dreamBIG zastupuje nastupující talentované i zkušené a prověřené IT profesionály, kteří ve svých kariérách nechtějí stát na místě. Vývojáře, testery i například datové inženýry spojujeme s jedinečnými pracovními příležitostmi dřív, než oficiálně spatří světlo světa.
http://https://www.dream-big.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Nov 27, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nabízíme odkup a vymáhání pohledávek, Směnek a neproplacených faktur po celé ČR.
http://https://pohledavky-kompletnireseni.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Nov 23, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Považujeme se za pokrokovou a profesionální  úklidovou firmu, poskytující komplexní čistící a úklidový servis. Naší specializací je parní technologie. Čistíme koberce a čalouněný nábytek, okna, nabízíme pravidelný i generální úklid domácnosti i firemní klientele apod.
http://www.uklidbacik.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Oct 14, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Atelier Nicol vám zajistí kvalitní fotografie, které rozšíří vaše rodinné album. Focení portrétů, dětí či rodinných událostí není problém. Dejte vzpomínkám novou dimenzi také pomocí videa. Zachyťte nejkrásnější okamžiky života s námi.
http://www.ateliernicol.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 6, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Servis a servisní díly na mobil. LCD displeje, dotyková skla, flex kabely, konektory, sluchátka, mifrofony, baterie, ochranná skla, fólie, pouzdra na mobil, nabíječky do auta a do sítě, datové a napájecí kabely, handsfree, powerbanky, sluchátka, dokovací stanice, paměťové karty, selfie tyče, držáky do auta, bluetooth vychytávky, sportovní kamery, pouzdra na rameno a další.
http://www.dotykovy-displej.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jul 31, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Servis a servisní díly na mobil. LCD displeje, dotyková skla, flex kabely, konektory, sluchátka, mifrofony, baterie, ochranná skla, fólie, pouzdra na mobil, nabíječky do auta a do sítě, datové a napájecí kabely, handsfree, powerbanky, sluchátka, dokovací stanice, paměťové karty, selfie tyče, držáky do auta, bluetooth vychytávky, sportovní kamery, pouzdra na rameno a další.
http://https://www.dotykovy-displej.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jul 31, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.