Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Nové stránky

Likvidace automobilů po celé ČR s odtahem vozu a protokolem - více info na našich stránkách likvidace aut, likvidace vozidel, ekologická likvidace automobilů po celé ČR
http://www.likvidace-automobilu.eu/cs
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 20, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Likvidace automobilu po celé ČR s odtahem zdarma a protokolem který potřebujete k odhlášení - u aut zajímavých na díly odměna 500 - 25.000 Kč / u aut nezajímavých na díly odměna 0-500 Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR Dotazy na výkup po telefonu PO-PÁ 9-17h a nebo nonstop přes formulář na našich stránkách - vypište a my vás budeme v nejbližší době kontaktovat s nabídkou Likvidace automobilů
http://www.likvidace-automobilu.eu/cs
(Kliknutí: 1; Přidáno: Feb 20, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Seit Jahr 1991 ist unser Ziel Dienstleitungen auf hohem professionallem Niveau zu gewähren, mit Akzent auf persönlichen, menschlichen, empfindlichen Zugang zu Klienten.
http://excelentt.eu/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 30, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Projekční a inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství v Ústí nad Labem. Architektonické studie, stavební projekty a povolení, kolaudace, zaměření staveb, pasporty, legalizace staveb, ceníky
http://www.inzenyring-ul.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Jan 29, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Uložte si hotovost, cennosti, smlouvy, dokumenty, data, doklady, šperky.
Anonymita vůči úřadům · Lokalita Praha 4·Vše budete mít stále k dispozici, jelikož schránky jsou přístupné NONSTOP.Schránky jsou pojištěné u pojišťovny Kooperativa.Jaké tato služba přináší výhody?
Bezpečnostní schránka spolehlivě ochrání Váš majetek před krádeží, ztrátou nebo poničením. Můžete si do ní uložit rodinné cennosti, dědictví nebo kopie důležitých smluv a při nenadálé situaci je mít pohodlně po ruce na pobočce své banky.
Uschované cennosti jsou pojištěné a i v případě krachu banky se o své cennosti nemusíte bát. Majetek zůstává i po uložení do schránky Váš, banka vlastní pouze pronajímanou schránku, popřípadě její vnitřní kazetu.
Lze flexibilně volit mezi dlouhodobým a krátkodobým pronájmem. Můžete si tak cennosti uschovat do bezpečí bankovního sejfu po mnoho let, nebo jen na dva týdny po dobu své zahraniční dovolené.
Vybíráte si mezi různými velikostmi schránek podle toho, jakou potřebujete (na výběr je u jednotlivých bank až osm kategorií).
Jedná se o diskrétní službu. Banka nijak nezjišťuje, co do schránek ukládáte. Úředník banky otevírá pouze vnější obal, přístup do vnitřní kazety máte již pouze Vy, a to v diskrétní zóně.
V případě potřeby si můžete zřídit přístup do schránky i pro další osobu nebo osoby (na základě zmocnění).
Nemusíte nikam hlásit, kdy si pro věci přijdete.
http://www.fise.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 4, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dětské letní tábory na Moravě. Propracovaný program, zkušení vedoucí, kvalitní strava, nádherné místo pobytu v penzionu. Několik zaměření táborů, například Kuchařský tábor http://www.tabory-morava.cz/kucharsky-tabor nebo Dobrodružný tábor http://www.tabory-morava.cz/dobrodruzny-tabor Zážitkový tábor - Adventure week http://www.tabory-morava.cz/zazitkovy-tabor Výtvarný tábor http://www.tabory-morava.cz/vytvarny-tabor nebo Prostě dovolená se spoustou her, koupání a výletů http://www.tabory-morava.cz/proste-dovolena Také podzimní tábory i jarní tábory, blíže o táborech na našich domovských stránkách.
http://www.tabory-morava.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 3, 2018) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Atelier Nicol vám zajistí kvalitní fotografie, které rozšíří vaše rodinné album. Focení portrétů, dětí či rodinných událostí není problém. Dejte vzpomínkám novou dimenzi také pomocí videa. Zachyťte nejkrásnější okamžiky života s námi.
http://www.ateliernicol.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 6, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
VERTEBRAL CENTRUM je privátní ordinace pro korekci páteře a kloubů. Vlastní metodou masáží, manuální terapií a přístroji korigujeme skoliózu, bolesti páteře, kloubů, hlavy a břicha. Více než 20 let úspěšně pomáháme dospělým i dětem především od bolesti zad a deformací pohybového aparátu.
http://www.kirchenvaclav.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jul 24, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Chcete poslat květiny k narozeninám, svátku, poděkovat nebo jen udělat radost? Využijte našich ověřených služeb.Doručíme květiny se vzkazem do druhého dne kamkoliv po ČR ZDARMA nebo za 95 Kč.
Květiny jsou s garancí kvality z Holandska, největší výběr růží od 8 Kč, kytice 100 růží nebo květinové krabičky nebo modré růže.
Objednejte květiny online pohodlně z domova a ušetřete.
http://www.florea.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 28, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Specialista na reklamu v MHD po celé ČR. Nabízíme vnitřní a venkovní reklamu na tramvajích, autobusech, trolejbusech a v metru. Poskytujeme kompletní profesionální servis. Reklamu umístíme až v 92 městech po celé ČR. Odborná znalost provozu MHD.
http://www.aipt.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 24, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.