Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Nové stránky

Likvidace autovraku po celé ČR - výkup aut zajímavých na náhradní díly - výkup aut k následnému prodeji - peníze ihned a převzetí právní odpovědnosti - u aut na ekologickou likvidaci autovraku - odtah po celé ČR zdarma - garance vystavení protokolu nutného k odhlášení na DI. U aut zajímavých na náhradní díly odměna až 15.000 Kč - u aut na výkup vykupujeme vše do ceny 300.000 Kč. Ekologická likvidace autovraků - výkup vozidel a odtahová služba. Prodej náhradních dílů.
http://www.likvidace-autovraku.com/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Mar 21, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Společnost Zlato a.s. a její projekt Zlato.cz vznikl s cílem umožnit nejenom nákup a prodej fyzického „investičního zlata“, ale především poskytovat kvalitní zpravodajský servis ze světa ekonomiky, financí a investic, na jehož základě si lidé mohou svobodně formovat vlastní názory. Jsme zastánci svobody slova.
http://https://www.zlato.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Mar 2, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ekologická likvidace vozidel - celá ČR - odtah zdarma, garance vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci a odměna 500-10.000 Kč za auta pro nás zajímavá. Pro auto si přijedeme po celé ČR - zavolejte si nonstop pro informaci ohodnocení vašeho konkrétního vozu na tel. 732 207 449 - jsme také nonstop odtahová služba, autovrakoviště a prodej náhradních dílů.
http://www.ekologicka-likvidace.com/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Jan 5, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Široká nabídka kvalitních párty stanů, které nezruinují Váš rozpočet. Ať už chcete párty stan koupit nebo jen pronajmout, u nás si vyberete.
http://www.party-s-production.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 1, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Provádíme kompletní stavby plotů z pletiva, zděných, dřevěných i plastových plotů a oplocení.
http://www.ploty-svehla.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 29, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nejlevnější povinné ručení Wustenrot můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Wustenrot. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.wustenrot-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pojištění vozidel srovnání a porovnání z pohodlí domova. Zadejte údaje, které naleznete ve velkém technickém průkaze do naší chytré kalkulačky a zjistíte, které pojišťovny nabízejí nejlevnější pojištění vozidel na našem trhu. Pak si jedno vyberte, klikněte na sjednat online. Během 2 dnů máte smlouvu. Zákonné pojištění vozidel neboli pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou provozem vozidla upravuje zákon č. 168/1999 Sb. a musí být uzavřeno pro každé vozidlo, kterému byla přidělena registrační značka nebo technický průkaz nebo je používáno na veřejných komunikacích. Jiný název pro zákonné pojištění vozidel je též povinné ručení.
Uzavřít pojistnou smlouvu o pojištění odpovědnosti (povinné ručení) je povinen vlastník nebo spoluvlastník tuzemského vozidla nebo řidič cizozemského vozidla, pokud zákon nestanoví jinak.
Nejlevnější pojištění vozidel je nyní jednoduché najít. Počítejte s námi! Zadejte do kalkulačky údaje z techničáku a srovnejte si ceny! Na světě je málo tak jednoduchých a chytrých věcí!
http://www.vozidel-pojisteni.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pojištění pro každého kdo bydlí v domácnosti. Chrání proti různým faktorům jako živelní pohromy i běžnými škodami jako vytopení sousedem. Dále ochrana zařízení domácnosti proti krádežím, poškození, haváriím. Pojištění online a porovnání ceny pojištění domácnosti. Srovnání u Generali, ČSOB, Česká pojišťovna, Kooperativa, Allianz a dalších s kalkulačkou na webu. Vyplňte dotazník a uzavřete pojištění domácnosti se slevou.
http://www.domacnosti-pojisteni.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pojištění havarijní slouží k ochraně vlastního motorového vozidla pro případ jeho poškození zničení nebo odcizení. Nezáleží na tom, zda jste nehodu zavinili Vy nebo jste v roli poškozeného. Je to pojištění dobrovolné a záleží pouze na individuální úvaze každého majitele, zda se pro něj rozhodne či nikoliv.

Typy havarijního pojištění pojištění
Pojištění "allrisk" zahrnuje všechna rizika: poškození nebo ztrátu motorového vozidla, jeho částí nebo standardní a doplňkové výbavy způsobené živelními událostmi, požárem nebo výbuchem, střetem, zaviněným jednáním cizí osoby nebo odcizením.

Pojištění však lze sjednat i na vybraná rizika podle individuální potřeby:

havárie (včetně živelní události a vandalismu)
odcizení (pro osobní a užitková vozidla do 3,5t ve stáří 3 - 11 let)
minipojištění (živelní škody, střet se zvěří, požár, výbuch, vandalismus)
http://www.pojisteni-havarijni.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Sjednejte si online penzijní připojištění. Díky vysoké státní podpoře jde o nejvýhodnější formu spoření a to nejen na stáří.. Umožňuje daňové úlevy zaměstnavatelům a přináší účastníkům jistoty, které jiné finanční produkty nenabízejí.
Začít musíte Vy, tím že uzavřete smlouvu o penzijním připojištění, pak už vám, ale budou přicházet pouze dotace od státu, či zaměstnavatele a dalších osob. Nejdůležitějším cílem penzijního připojištění je zajištění důstojného stáří a penze na dostatečné úrovni, tak abyste nemuseli v penzi strádat nedostatkem. Podrobné informace o ideálním nastavení vašeho penzijního spoření na penzi vám připraví tým zkušených finančních profesionálů naší společnosti Financier, s.r.o
http://www.pripojisteni-penzijni.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.