Internetový katalog odkazů
Rozšířené vyhledávání

Nové stránky

Levnější povinné ručení Slavia můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Slavia. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.slavia-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nejlevnější povinné ručení Triglav můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Triglav. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.triglav-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Levnější povinné ručení Kooperativa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Díky nízkým nákladům na provoz, bez nutnosti osobních návštěv, nákladům na dopravu a osobní služby finančního poradce si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Kooperativa. Stačí vyplnit nezávazně kalkulačku povinného ručení a přesvědčíte se sami o nízké částce.
http://www.kooperativa-povinne-ruceni.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Povinné ručení levně prodáváme již od roku 2008. Patříme tak nejstarším srovnávačům povinného ručení online na síti internet. V naší kalkulačce jsou všechny pojišťovny. Vyzkoušejte a uvidíte nízké ceny, během 2 minut.
http://www.povinneruceni2008.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Bez realitky je informační realitní server nabídek nemovitostí z celé České republiky. Najdete zde nabídky bytů od přímých majitelů, kteří nabízí nemovitosti a reality bez realitky. Stačí si vybrat.
http://www.bezrealitky.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Podrobné informace na téma exekuce nemovitosti a možnosti jejího řešení. Kdo exekuci nemovitosti nařizuje, kdo ji provádí a jakým způsobem se exekuce nemovitosti projeví na majetku dlužníka a katastru nemovitostí.
Blokace nemovitosti se provádí na základě exekučního příkazu na prodej nemovitosti, který exekutor pošle dlužníkovi (povinnému), věřiteli (oprávněnému) a katastru nemovitostí lépe řečeno na katastrální úřad a to v místě trvalého bydliště dlužníka ten zapisuje Usnesení o nařízení exekuce a také pokud nemovitost leží v jiné lokalitě, pak i místně příslušnému katastrálnímu úřadu, který zapisuje Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti.
Exekuci na nemovitost může provádět soud, finanční úřad nebo exekutor podle litery zákona. Exekutora si vybírá jeho klient tedy věřitel a nemusí být vůbec místně příslušný v lokalitě, kde má dlužník sídlo nebo leží nemovitost.
http://www.exekucenemovitosti.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Braňte se efektivně exekuci a dražbě na nemovitosti nebo bytu. Kontaktujte nás a my vám poradíme co s exekučním příkazem na prodej nemovitosti, co máte na své realitě od exekutora a soudu. Máme široké zkušenosti a běžně řešíme. Jsme realitní kancelář s makléři v oboru přes 15 let. Můžeme vám půjčit se zástavou nemovitosti nebo vykoupit nemovitost za hotové. Jednoduché a rychlé řešení.
http://www.exekucenemovitosti.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše online aplikace pro povinné ručení vám pomůže provést porovnání, najít a sjednat nejlevnější povinné ručení, nebo povinné ručení na míru vašim potřebám a vašemu vozidlu. Unikátní kalkulačka vám ušetří až 2/3 ceny.
Povinné ručení online
Během minut provedete porovnání povinného ručení z pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo pohovky. Stačí být připojen online k internetu a najít si naše stránky s povinným ručením. Naše stránky prohledávají nabídky levných pojišťoven na trhu, srovnávají je a vyberou to nejlevnější pro vás z desítek tisíc variant povinného ručení. Dozvíte se rovněž jak dát výpověď stávající pojišťovně.
Povinné ručení srovnání
Ve chvíli kdy si z navržených variant, které jsou seřazeny v ceníku povinného ručení od nejlevnější pojišťovny, vyberete to své povinné ručení, můžete si povinné ručení online sjednat. Stačí na něj kliknout, vyplnit vaše osobní údaje a odeslat.
Porovnání povinného ručení podrobněji
V případě, že chcete znát nabídku povinného ručení jednotlivých pojišťoven podrobněji, není problém si prostudovat detaily povinných ručení. Najdete zde srovnání asistenčních služeb, pojistné podmínky a nebo nabídku připojištění k povinnému ručení.
Povinné ručení poradna
Pokud budete mít ke sjednání povinného ručení jakýkoli dotaz, obraťte se na nás online, nebo telefonicky na analytika, který je k dispozici v pracovní dny na telefonu a zodpoví vám vaše dotazy.
http://www.ruceni-povinne.eu
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Prodávejte a pronajímejte nemovitosti a byty bezrealitky a bez provize. Ušetřete peníze na poplatcích realitní kanceláři a kupte si místo toho třeba dovolenou. Naše služba vám umožní inzerovat nabídku či poptávku online 24 hodin denně. Zkuste to!
http://www.bezrealitky.biz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pojištění domácnosti sice neochrání váš majetek před vznikem škod v důsledku živelné události či vloupání, ale pomůže vám eliminovat vaše finanční ztráty, které z takové situace plynou. Každý kdo vede domácnost ať už vlastní nebo v pronájmu by se měl o tento typ pojištění zajímat a uzavřít si ho. My vám jej nabízíme přes internet, levněji a z pohodlí vaší domácnosti.Tento druh pojištění je pojišťovnami nejčastěji nabízeným produktem.
Pojištění domácnosti kryje obvykle rizika, která lze rozdělit do dvou skupin:
riziko krádeže věcí v pojištěné domácnosti (event. v dalších nebytových prostorách) vloupáním a riziko loupeže
riziko živelné zkázy, tj. zkázy pojištěných věcí např. v důsledku požáru, výbuchu plynu, záplav, povodní, zemětřesení, pádu stromu či letadla aj.
http://www.domacnosti-pojisteni.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.